WordPress vs inne systemy CMS – dlaczego wygrywa?

Niniejszy artykuł pod tytułem Jakie trzeba mieć cechy chcąc grać na giełdzie? nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Jakie trzeba mieć cechy chcąc grać na giełdzie? należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Platforma WordPress w dzisiejszych czasach jest najczęściej wybieraną opcją zarządzania treścią w internecie. Nasuwa się od razu pytanie, z jakiego powodu WordPress przeważa nad innymi systemami CMS? Odpowiedź, na to kontrowersyjne pytanie otrzymasz po przeczytaniu artykułu.

WordPress został utworzony w 2003 roku jako typowa platforma blogowa i na przestrzeni lat rozwinęła się na ogromną skalę. Na tą chwilą, aż 60% użytkowników, którzy tworzą i zarządzają treścią w internecie używa właśnie WordPress’a. Przeliczając to dokładnie, wychodzi na to, że co czwarta strona jest stworzona poprzez ten system. Dlaczego tylu użytkowników wybiera właśnie tą platformę? Oto czynniki, które przyczyniają się do takiego wyboru.

WordPress i jego szerokie zastosowanie

Nie można ukryć, że zastosowanie tej popularnej platformy poszerzyło swoje możliwości o szereg nowych zastosowań. WordPress posiada wiele, najróżniejszych wtyczek, które pozwolą na stworzenie sklepu internetowego, stronę z nagraniami wideo, stronę z aukcjami czy nawet wszystkim znaną Wikipedię, a to nie wszystkie opcje, które można wykorzystać.

WordPress platformą do robienia pieniędzy

W dobie dzisiejszych czasów zarabianie w internecie to już nieodzowna część każdego użytkownika. WordPress świetnie nadaję się do prowadzenia firmy, dzięki swojemu pozycjonowaniu, które jest nieodzownym elementem do utrzymania swojego biznesu na najwyższych miejscach w wyszukiwarce Google. Aby otrzymywać zyski i zarabiać pieniądze potrzebne jest optymalizowanie witryny. Takimi zabiegami mogą zająć się specjaliści w branży IT. A wyszukanie takiej firmy nie jest niczym trudnym…przykładowym wyborem, jeśli szukasz pomocy w pozycjonowaniu jest firma Sirius Pro.

Prosty w użyciu

WordPress zyskał swoją popularność dzięki prostocie użytkowania. Porównując tą platformę do innych systemów CMS, to właśnie system WordPress wypada najkorzystniej. Dzięki możliwości szybkiego instalowania i przeinstalowania wtyczek i szablonów, wychodzi na prowadzenie. Wystarczy wybrać odpowiedni szablon bądź wtyczkę, która nas interesuje i zainstalować. Nic trudnego prawda?

Nieograniczony wybór szablonów

WordPress umożliwia przeglądanie i wybieranie zupełnie darmowych szablonów. A ich ilość bije wszystkie inne systemy CMS na głowę. Możesz również wybrać płatne szablony, które zdecydowanie podkręcą twoją stronę internetową w ciekawy i unikatowy sposób.

Zarządzanie menu i niestandardowe pola

Omawiana platforma zarządzania treściami posiada wiele rozbudowanych narzędzi do edycji twojej strony. Możesz korzystać z edycji menu, które przekształcisz według swoich upodobań. WordPress umożliwia, także dodane niestandardowych pól. Dzięki takiej opcji strona internetowa może mieć dodatkowe opisy, etykiety czy kategoryzacje.

Firma Sirius Pro oferuje także szkolenie SEO dla osób początkujących i zaawansowanych. Sprawdź już dziś ich ofertę na szkolenie SEO z pozycjonowania na WordPressie.