System Fondy: płatność cykliczna i fakturowanie on-line

Niniejszy artykuł pod tytułem Jakie trzeba mieć cechy chcąc grać na giełdzie? nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Jakie trzeba mieć cechy chcąc grać na giełdzie? należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Fondy.eu to portal bezpiecznych płatności on-line dających wiele nowatorskich i korzystnych rozwiązań zarówno dla klientów sklepów oraz innych usług internetowych, jak i dla e-przedsiębiorców. Warte uwagi są przede wszystkim takie opcje jak płatność cykliczna i e-faktury on-line.

Fondy dla internetowych przedsiębiorców

Fakturowanie on-line to wspaniałe rozwiązanie dla prywatnych przedsiębiorców. Fondy zapewnia swoim użytkownikom możliwość wystawienia faktury za usługę lub produkt po wypełnieniu prostego formularza, w którym zostaniemy poproszeni o dane klienta, przedmiot i termin zapłaty. Gotową e-fakturę możemy wysłać mailem, SMS-em lub poprzez komunikator – np. Messengerem. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla freelancerów, np. copywriterów lub grafików. Po stronie portalu fondy.eu leży wykonanie płatności, powiadomienie płatnika o statusie transakcji oraz wysyłka pokwitowania. Co najbardziej istotne, Fondy daje możliwość fakturowania on-line dla kontrahentów z zagranicy, udostępniający przy tym płatności wielowalutowe. Dzięki temu rozwiązaniu możemy wystawić fakturę w obcej walucie, a portal sam zajmie się przeliczeniem korzystnego kursu. Korzystając z opcji fakturowania fondy.eu, zyskujemy też dostęp do całej historii transakcji i wystawionych faktur w jednym miejscu.

Płatność cykliczna z pomocą Fondy

Kolejnym, doskonałym rozwiązaniem dla internetowych przedsiębiorców jest możliwość przyjmowania cyklicznych opłat za usługi. Wybór takiej opcji leży jednak po stronie naszego klienta, który korzystając z kalendarza płatności, sam ustala okres, w którym ma być pobierana opłata cykliczna oraz wybiera jej wysokość. Płatność cykliczna zostaje podpięta do karty kredytowej lub debetowej klienta. To doskonałe rozwiązanie w przypadku usług abonamentowych, takich jak np. szkolenia internetowe, webinary lub hosting. System Fondy jest wygodny i bardzo intuicyjny. Dzięki niemu właściwie każdy może przyjmować płatności on-line bezpośrednio na swojej stronie, bez dodatkowych utrudnień, do których zaliczyć można korzystanie z zewnętrznych platform płatności. Opcja tzw. guzika płatności, który w łatwy sposób możemy zamieścić na stronie produktu, pozwoli klientowi automatycznie przejść do strony płatności.