Ile można zarobić na giełdzie?

2 tygodnie temu

2018.10.23

1 minut i 10 sekundy

Zdecydowaną większość inwestorów do gry na giełdzie skusiło nic innego jak pieniądze. Oczywiście teoria dotycząca zarabiania na giełdzie jest niezwykle prosta, dla osób, które miały wcześniej do czynienia z ekonomią. Według książek o tej tematyce wystarczy wybrać sobie akcje danej spółki, a następnie je kupić. Kolejnym krokiem jest czekanie, aż wartość akcji urośnie, by je sprzedać z odpowiednim zyskiem. Czy tak jest w rzeczywistości?

Czy na giełdzie można zarobić fortunę?

Każdy inwestor rozpoczynający swoją przygodę z giełdą marzy o zarobieniu fortuny w jak najkrótszym czasie. Nie ma osoby, której nawet przez chwile nie przeszłaby przez głowę taka myśl.

Inwestorów w miarę rozwoju zaczynają interesować także zupełnie inne, nowe aspekty związane z grą na giełdzie. Nie wszyscy oczywiście są zwolennikami różnego rodzaju wskaźników. Wewnętrzna motywacja do rozwijania się w tym kierunku może bardzo często być wynikiem właśnie wspomnianych wskaźników. Można w ten sposób śledzić swoje poczynania porównując się do innych uczestników rynku.

Na giełdzie można oczywiście zarobić fortunę. Wszystko zależy nie tylko od wiedzy, ale przede wszystkim psychiki, konsekwencji oraz determinacji w realizowaniu swoich planów i celów w tym kierunku.

Czytaj więcej