Redakcja

Jesteśmy doświadczonym zespołem, którego życiowym celem jest dostarczanie czytelnikom informacji ze świata biznesu. Od wielu lat pomagamy przedsiębiorcom w podejmowaniu słusznych decyzji. Tworzymy od lat udany zespół, który stał się podstawą do stworzenia tego serwisu.

Bergside.pl to przede wszystkim misja, która przyświeca nam od początku naszego istnienia. Nasz serwis to nowa jakość w dostarczaniu informacji ze świata biznesu, to cel, który postawiliśmy sobie w 2011 roku, a jego realizacja odmienia egzystencję milionów ludzi.

Nasi redaktorzy to doświadczone osoby, które zawsze dzielą się sprawdzoną wiedzą. Naszym celem jest przeniesienie zagranicznej kultury biznesowej i networkingu na polski rynek. Pragniemy także dzielić się zdobytą wiedzą i praktyką ze wszystkimi naszymi czytelnikami.

Wierzymy, że nasze starania będą wzbogacać codzienne, życie setek tysięcy przedsiębiorców na całym świecie. Ten portal jest całkowicie utrzymywany z naszych własnych środków, ponieważ najważniejsza jest dla nas misja, którą realizujemy. Docenimy wszystkie chęci współpracy w ramach wolontariatu, a także dobrowolne dotacje kierowane na nasz serwis.

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół bergside.pl